Skip to content

Gdy na początku grudnia okazuje się, że środki na koncie Świętego Mikołaja nie wystarczą na zakup wszystkich prezentów, na ratunek przychodzą firmy pożyczkowe. Dla tych podmiotów radość dzieci jest ważna. Święty Mikołaj nie wstydzi się, że pożyczki bez BIK są przelewane także na jego konto.  

Pożyczka na zabawki

Dla wielu bankierów zabawki to zbyt błahy produkt, aby przeznaczać na niego pożyczone pieniądze. Jednak z łatwością znajdziecie firmy finansowe, które myślą inaczej o potrzebach klientów. Pożyczki pozabankowe można przeznaczyć na prezenty. Takie zasady na pewno ucieszą zestresowanego Świętego Mikołaja. Obojętnie, czy dziecko chce lalkę, drogi zestaw klocków lub zdalnie sterowany model samochodu – pożyczki bez BIK można zaciągać na wymienione zakupy. Łatwe procedury powodują, że można wnioskować nawet bezpośrednio przed wyjściem do sklepu. Pieniądze zdążą dotrzeć na konto.    

Łatwiejszy zwrot

Po okresie świątecznym w firmach następuje okres podsumowania i wypłaty premii za poprzedni rok kalendarzowy. Zwykle na ten czas wypada spłata pożyczki bez BIK zaciągniętej przez fundatora prezentów. Ułatwia to zwrot pieniędzy. W tym okresie chyba najłatwiej spłacić pożyczkę bez konieczności odmawiania sobie innych zakupów. Z tej przyczyny grudzień jest miesiącem, kiedy najwięcej ludzi udaje się do pożyczkodawców. Statystyki wskazują, że jest to kluczowy czas dla firm załatwiających pożyczki pozabankowe. Przed świętami klienci sklepów są bardziej zrelaksowani, co wpływa na wzrost ich potrzeb konsumpcyjnych.