Skip to content

Z pewnością rozglądając się za chwilówką, czy to po raz pierwszy czy już kolejny raz, chcemy wiedzieć, czy możemy tutaj liczyć na jakieś rabaty i specjalne traktowanie. Mogłoby się wdawać, że na takie coś mogą liczyć przede wszystkim nowi klienci, jednak możemy być mile zaskoczeni, kiedy okaże się, że także lojalni, starzy klienci mogą liczyć na specjalne traktowanie.

Przede wszystkim większe możliwości

Jedną z ważniejszych informacji w tym zakresie będzie z pewnością fakt, że osoby, które już po raz kolejny biorą pożyczkę w danej firmie, mogą liczyć na specjalne traktowanie. Chodzi tutaj o to, że mogą one liczyć na to, że będą miały możliwość zaciągnięcia pożyczki w wyższej kwocie, a jednocześnie też, będą mogły ustawić sobie dłuższy okres spłaty. To niewątpliwie będzie bardzo dobre rozwiązanie, bo będzie też wskazywało, że taka firma pożyczkowa im ufa i wie, że wywiążą się oni z takiego zobowiązania.

Odsetki też ich mogą ominąć

Warto tutaj także powiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe mają taką ofertę, że nawet starych klientów, mogą ominąć odsetki od pożyczki. Wystarczy tutaj tylko, że wybiorą oni mniejszą kwotę pożyczki i zadeklarują, że spłacą ją w stosunkowo krótkim czasie, a już będą mogli liczyć na to, że jedynymi kosztami obsługi takiej pożyczki, będzie po prostu prowizja.

Warto zobaczyć jakie propozycje pojawiają się tutaj dla klientów, którzy chcą skorzystać z możliwości zaciągnięcia takiej pożyczki. Może się okazać, że będą mieli do zapłacenia znacznie mniejsze koszty, niż początkowo zakładali.